Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
05-01-2020 13:48:38

"Belediyelerin tapu verme yetkisi yok"

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, Çukurova Belediyesinin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılımıyla bugün hak sahiplerine tapu dağıtacağını ilan etmesine ilişkin açıklama göstererek,

Ayer, CHP'li Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'in "25 yıllık imar sorununu çözdük, Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla tapu dağıtacağız" açıklamalarına göre belirtti.
Bugün saat 16.00'da Çukurova Belediyesi tarafından tapu müdürlükleriniz olduğunu. Bugün saat 16.00'da Çukurova Belediyesi tarafından tapu müdürlüklerine aittir. İşaretidir "diye konuştu.

Belediyenin tapu dağıtmasının iki yöntem olduğunu dikkat çeken Ay, yapmaya devam etti:

Yapılmış imar düzenlemesiyle birlikte oluşan bin adaya ilişkin her bir ada için bir tapu ve arkasında ilgilileri olan tapu örnekleri tarafınıza gönderilmiştir. 'Kendi kayıtlarınızdaki bilgiyle ilgili kayıt defteri karşılaştırmalıp varsa bir eksikliğin tarafımıza bildirilmesi noktasında bu belge gönderilmiştir. Bugün akşam belediye başkanımızın sosyal medyada yayınlanacak belge bu belgedir. Bu belge bizatihi tapu müdürlüğü tarafından belediyeye yönelik ve kontrol amaçlı içeren tapulardır. Bu tapuların fotokopi yoluyla aslı bilgiler şeklinde çoğaltılarak vatandaşlara dağıtılacak komedidir ve hukuka aykırıdır. "Kendi kayıtlarınızdaki bilgiyle tapu kayıtlarının karşılaştırmalıp varsa bir eksikliğin tarafımıza bildirilmesi noktasında bu belge gönderilmiştir. Akşam yemeği belediye başkanımızın sosyal medyada yayınlanacak belge bu belgedir. Bu belge bizatihi tapu müdürlüğü tarafından belediyeye yönelik ve kontrol amaçlı içeren tapulardır. Bu tapuların fotokopi yoluyla aslı bilgiler şeklinde çoğaltılarak vatandaşlara dağıtılacak komedidir ve hukuka aykırıdır. Bu belge bizatihi tapu kayıtlarının karşılaştırmalıp varsa bir eksikliğin tarafımıza bildirilmesi noktasında bu belge gönderilmiştir. vatandaşlara dağıtılacak komedidir ve hukuka aykırıdır. " Bu tapuların fotokopi yoluyla aslı bilgiler şeklinde çoğaltılarak vatandaşlara dağıtılacak komedidir ve hukuka aykırıdır. Bu belge bizatihi tapu kayıtlarının karşılaştırmalıp varsa bir eksikliğin tarafımıza bildirilmesi noktasında bu belge gönderilmiştir. vatandaşlara dağıtılacak komedidir ve hukuka aykırıdır. " Bu tapuların fotokopi yoluyla aslı bilgiler şeklinde çoğaltılarak vatandaşlara dağıtılacak komedidir ve hukuka aykırıdır. Bu belge bizatihi tapu kayıtlarının karşılaştırmalıp varsa bir eksikliğin tarafımıza bildirilmesi noktasında bu belge gönderilmiştir. vatandaşlara dağıtılacak komedidir ve hukuka aykırıdır. " Bugün akşam belediye başkanımızın sosyal medyada yayınlanacak belge bu belgedir. Bu belge bizatihi tapu müdürlüğü tarafından belediyeye yönelik ve kontrol amaçlı içeren tapulardır. Bu tapuların fotokopi yoluyla aslı bilgiler şeklinde çoğaltılarak vatandaşlara dağıtılacak komedidir ve hukuka aykırıdır. " Bugün akşam belediye başkanımızın sosyal medyada yayınlanacak belge bu belgedir. Bu belge bizatihi tapu müdürlüğü tarafından belediyeye yönelik ve kontrol amaçlı içeren tapulardır. Bu tapuların fotokopi yoluyla aslı bilgiler şeklinde çoğaltılarak vatandaşlara dağıtılacak komedidir ve hukuka aykırıdır. "

Kemal Kılıçdaroğlu'nu çağırmaları, "Belediye başkanımız benim meslektaşım, avukat, yasaların ne olduğu olduğunu, tapulama kullanımını kimlerin yaptığını biliyor.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.